ZABAWKI KREATYWNE

2017-05-29

W świecie komputerów i smartfonów niezwykle ważne jest, by zapewnić dziecku rozrywkę, która uruchomi i rozwijać będzie jego wyobraźnię, a także pobudzi abstrakcyjne myślenie.

Bardzo ważne jest, by zapewnić dziecku rozwijające zabawy i nie dopuścić przy tym do „zaśmiecania” jego młodego umysłu. Rodzice marzą o tym, aby dziecko otrzymując „bodźce” do nauki kształtowało w sobie dobre postawy. Czas poświęcony na edukacyjną zabawę oraz odpowiednio dobrane zabawki będą przynosić efekty w przyszłości.

Zaletą zabawek kreatywnych jest również bogactwo kolorów, kształtów i interaktywnych funkcji. Ciekawy wygląd zabawki przyciągnie uwagę dziecka jedynie na krótki czas. Jeśli natomiast zabawka będzie zawierała urozmaicenia w postaci dodatkowych elementów współgrających z zabawką, dodatkowych funkcji i możliwości, szanse na zainteresowanie dziecka wzrastają.

Zachęcamy do wypróbowania KREATYWNEJ PLASTELINY, która daje ogromną dowolność w zabawie! Ugniataj, rozciągaj, rozrywaj, twórz kształty i postacie, odbijaj jak piłeczkę i korzystaj z dodatkowych funkcji, zależnych od rodzaju plasteliny!

Już niebawem kolejne kreatywne zabawki od Strigo pojawią się na naszej stronie!